Teodorico Village

Punta Marina

Teodorico Village

Punta Marina

vacanze lido adriano

Odległość od turystycznej miejscowości Teodorico wynosi 450 metrów. od strony morza, w sąsiedztwie sosnowego lasu Punta Marina Terme, składa się 225 nowocześnie urządzonych willi o powierzchni 49 000 metrów kwadratowych. Wioska jest wyposażona we wszystkie udogodnienia, takie jak basen dla dorosłych ok. 1000 i basen dla dzieci około 300 metrów kwadratowych; plac zabaw dla dzieci, duże tereny zielone na chwile relaksu i centrum serwisowe z kantorem, kasa biletowa do parków rozrywki w okolicach Rawenny (Mirabiliandia, Fiabiliandia, Italia w Miniatura Acquafan) i pomoc dla wszystkich naszych gości. Wioska jest całkowicie ogrodzona, a wewnątrz znajduje się ponumerowane miejsce parkingowe dla każdej willi. Akceptujemy zwierzęta.
Dla wszystkich naszych gości od maja do września oferujemy usługi plażowe z parasolem i 2 leżakami + małe animacje na plaży. Wszystko jest wliczone w cenę pobytu.
Wszystkie wille wyposażone są w pralkę i telewizor. Każda willa dysponuje prywatnym ogrodem z patio o powierzchni 7 m² i stołem na świeżym powietrzu z krzesłami ogrodowymi.

Informacja

  • Viale delle Americhe, 120 - 48122 Punta Marina

Usługi Hotelarskie

Usługi Pokojowe

Nasze Oferty

Teodorico Village Punta Marina

vacanze lido adriano

W tej chwili nie ma żadnych ofert.