Lido Adriano

naturalny raj między morzem, sztuką i przyrodą

Naturalna Plaża Lido Adriano

Synonimem słońca i morza oraz gościnności

vacanze lido adriano

Słońce i morze, ale także wszelkiego rodzaju obiekty sportowe, w których można grać w tenisa plażowego, siatkówkę plażową, tenis stołowy .... dla tych, którzy kochają sporty na świeżym powietrzu i rywalizują z przyjaciółmi.
Albo można zrelaksować się pod słońcem w cieniu parasola, oglądając dzieci w dedykowanych im miejscach, a wieczorem dla tych, którzy kochają "dolce vita" aperitify, imprezy i imprezy taneczne na plaży.

Wellness, Sport i Przyroda

między masażami a zajęciami na świeżym powietrzu

vacanze lido adriano

Lato piękna.... masaż, pomoc w opalaniu, niektóre zabiegi kosmetyczne, w skrócie, wszystkie małe i przyjemne przyjemności, które możesz cieszyć się w Centrach Urody Lido Adriano, a może co powiesz, daj je swojemu partnerowi.
Kąpiele termalne Punta Marina znajdują się pomiędzy zielonym sosnowym lasem a morzem, tylko 5 km od naszych obiektów w Lido Adriano.

Lido Adriano oferuje wiele możliwości uprawiania sportu, od jazdy na rowerze, żeglarstwa, windsurfingu, pływania, ale w pobliżu można również grać w golfa w klubie golfowym Cervia, jeździć konno w Centro Equiland, jeździć na mini motocyklach lub karting.
Właściwą wizytą jest Park Delty Padu, który posiada cechy terytorialne i ekologiczne, które czynią go wyjątkowym w swoim rodzaju.

Sztuka i Kultura

skomplikowana podróż przez sztukę mozaiki

vacanze lido adriano

Lido Adriano jest idealnym punktem wyjścia do licznych wycieczek po prowincji Rawenna. Prowincja Rawenna ma swój punkt zwrotny w jednym z najpiękniejszych miast na świecie: Rawenna, w rzeczywistości, która uchwyciła światło starożytnego Bizancjum w złocie swoich pięknych mozaik, ale także w grobowcu Dantego i zabytkowych budowli. Przyjemne spacery po pięknych ulicach centrum, usianych butikami i restauracjami.

Cytat
Książka
Long Beach Village
Książka
Hotel Le Dune