Lido adriano, Wybrzeże adriatyku

CONTACT US DIRECTLY
TO GET THE BEST PRICE

Calculate online your quote or request
a personalized offer
for your holiday in Lido Adriano.

Sport, relaks i spędzanie wolnego czasu

Plaża w Lido Adriano jest synonimem słońca i morza, ale dysponuje także urządzeniami sportowymi każdego rodzaju, gdzie można uprawiać tenis plażowy, siatkówkę plażową, ping pong… dla każdego, kto kocha sport na świeżym powietrzu i współzawodnictwo z przyjaciółmi. Jest także miejscem, w którym można się zrelaksować na słońcu w cieniu parasola, obserwując dzieci bawiące się w miejscach dla nich przeznaczonych, a wieczorem dla tych, którzy kochają „słodkie życie” jest miejscem gdzie można wypić aperitif, wziąć udział w party i w zabawach tanecznych na plaży.

Relax i Wellness

Przepiękne lato... Masaż, pomoc przy zdobyciu opalenizny, jakieś zabiegi upiększające, w sumie wszystkie drobne i miłe przyjemności, z których w Centrach estetyki w Lido Adriano możecie skorzystać, lub ewentualnie, co na to powiecie, sprezentować je Waszej/emu towarzyszce/owi.
Miejscowość kuracyjna Terme di Punta Marina rozpościera się pomiędzy zielenią lasu piniowego i morzem.

Sport i Natura

Lido Adriano oferuje różnorodne możliwości prowadzenia aktywności fizycznej od tras rowerowych, do żeglarstwa, do windsurfingu, pływania, ale w pobliżu można także grać w golfa w Golf Club di Cervia, jeździć konno w Centro Equiland, jeździć na mini motorach lub gokartach
Właśnie Delta del Po ( Delta Padu) ze względu na swoja historię na skrzyżowaniu dróg kulturalnych i ekonomicznych pomiędzy Zachodem i Wschodem zachowuje w swoim wnętrzu bardzo ważne ślady swojej wspaniałej przeszłości.

Sztuka I Kultura

Lido Adriano jest idealnym miejscem wypadowym dla licznych wycieczek po prowincji Rawenny. Prowincja Rawenny ma swoje centrum w jednym z najpiękniejszych miast na świecie: właśnie w Rawennie, która uwięziła światło antycznego Bizancjum w złocie swoich wspaniałych mozaik. Błękit Adriatyku i zieleń bujnych lasów piniowych, swoich lasów i oaz naturalnych, które oferują różne możliwości dla aktywnych wakacji w kontakcie z naturą, pełnych przeżyć i wspomnień.