Parki rozrywki
w pobliżu Lido Adriano

CONTACT US DIRECTLY
TO GET THE BEST PRICE

Calculate online your quote or request
a personalized offer
for your holiday in Lido Adriano.

Mirabilandia jest największym parkiem rozrywki Romanii

• Bezpieczne atrakcje dla dzieci: Leprotto Express i La Balena Amica
• Przygoda i adrenalina dzięki iSpeed i Katun
• Plaża Mirabilandia, aby cieszyć się słońcem
• Nocne pokazy, pokazy i fajerwerki

Mirabilandia

Mirabilandia jest największym parkiem rozrywki Romanii i jednym z najważniejszych na terenie Włoch i Europy.

Choć obiekt podzielony jest na różne części, to wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się Bimbopoli - największe we Włoszech miasteczko pełne przeróżnych atrakcji dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Znajduje się tu także ponad 40 innych rozrywek, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów).

Adres: S.S.16 Adriatica, km 162 Loc. Mirabilandia - Ravenna (RA)
Powierzchnia: 300.000 m2 + 100.000 m2 strefy wodnej

Parki rozrywki w pobliżu Lido Adriano

Starwake Cable Park

Starwake Cable Park in Ravenna has two lakes for practicing wakeboarding and waterskiing. Both of them are equipped with Sesitec’s System and Full Size Cable with Unit Structures.

Zoo Safari Ravenna

The safari park "The dunes of the Delta" is situated on an area of 40 hectares of wasteland near the Amusement Park "Wonderland". The project is based on education, teaching and scientific research.

Italia in Miniatura

Park jest znany z miniaturyzacji licznych zabytków włoskich i europejskich, choć w ostatnich latach oferta turystyczna została wzbogacona poprzez zainstalowanie wielu atrakcji dla dzieci i rodzin.

Fiabilandia

Fiabilandia to jeden z najstarszych parków rozrywki we Włoszech; jego inauguracja miała miejsce w 1965r. Park, zawsze poświęcony dzieciom, zajmuje powierzchnię ok. 150.000 m2., a jego maskotką jest śmieszny potwór o imieniu Babau.

IMAX

Proponuje najbardziej widowiskowe i ekscytujące seanse kinowe na świecie. Cechuje je gigantyczny ekran o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych (22 metrów wysokość i 29 metrów szerokość) oraz system dźwiękowy ponad 12.000 wat, pozwalający dzięki ekskluzywnej technologii IMAX®, na doświadczenie niezwykle emocjonujących wirtualnych przygód.

Casa delle Farfalle

Klimatyzowana oranżeria o wymiarach ok. 500 m2 w której odtworzono klimat i ekosystem lasów deszczowych i w której można podziwiać wiele gatunków motyli rodem z Amazonii, Afryki, Indii i Australii oraz legwany, modliszki i bujną roślinność tropikalną.

Skypark

Nell’incantevole paesaggio della Valmarecchia e del Montefeltro, in un connubio di natura, storia, cultura e gastronomia, tra i panorami dei castelli da S. Leo a S. Marino fino al mare: IL PRIMO PARCO AVVENTURA DELLA RIVIERA ADRIATICA.

Aquafan

Aquafan jest jednym z pierwszych parków wodnych, jakie powstały we Włoszech. Jego inauguracja miała miejsce w Riccione w 1987r. Obiekt zdobył ogromne uznanie wśród nastolatków, dzięki współpracy z Radiem Deejey; obecnie co roku jest odwiedzany przez 600.000 osób, co czyni go najczęściej odwiedzanym parkiem wodnym w Italii, dlatego można go uznać za jeden z najbardziej znanych obiektów tego typu w Europie.

Atlantica

Atlantica jest największym parkiem wodnym w miejscowości Cesenatico, jednym z ważniejszych oraz najczęściej odwiedzanych parków tematycznych Riwiery Romanii; co roku przybywają tu turyści z całych Włoch i Europy.

Oltremare

Fascynująca podróż mająca na celu odkrycie tajemnic Ziemi. Doświadczenie, które nie tylko zachwyca, ale i uczy. Z pośród wszystkich parków rozrywki znajdujących się we Włoszech, to tylko Oltremare łączy emocje i naukę.